AKTUALNOŚCI

W szkole piję gorzowską wodę!
Czytaj całośćPrzedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o prowadzonej w Gorzowie Wlkp.i gminach: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok akcji przekazywania szkołom zdroi - poidełek pozwalających na dystrybucję wody zdatnej do picia bezpośrednio z sieci wodociągowej.
Czytaj całość
 
Tytuł Miss Tłocznia dla gorzowskiego PWiK

Czytaj całość Takiej nagrody gorzowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w swej kolekcji jeszcze nie miało. Konkurs ogłosiła firma Corol Sp. z o.o., która wybierała najpiękniejsze inwestycje z całej Polski.   Co roku podczas spotkania eksploatatorów tłoczni AWALIFT, spółki Corol będącej jednym z Diamentów Forbesa, wyróżniającej się nowej tłoczni przyznawany jest tytuł Miss. W tym roku tym zaszczytnym wyróżnieniem uhonorowana została tłocznia wybudowana w ramach projektu ,,Uporządkowanie gospodarki wodno–ściekowej na obszarze Związku Celowego Gmin MG 6’’. Obiekt, o którym mowa, powstał na Osiedlu Myśliborskim, którego teren przeznaczony jest pod przyszłe osiedle jedno i wielorodzinne, co wynika z planu zagospodarowania przestrzennego.

Czytaj całość
 
Gorzowska oczyszczalnia ścieków zmodernizowana!

Czytaj całość „Startujemy jak do nowego domu, będzie przyjemniej, jaśniej, przejrzyściej i nowocześniej” mówi dla TVP Gorzów Wiesława Radko - kierownik oczyszczalni ścieków w Gorzowie Wlkp. Uruchomiona w 1980 r. oczyszczalnia ścieków doczekała się kolejnej modernizacji. 6 listopada na terenie obiektu odbyła się prezentacja zmodernizowanej części oraz podsumowanie kontraktu rozbudowy i modernizacji oczyszczalni ścieków.

Czytaj całość
 
Dwuletni kontrakt dobiegł końca!

Czytaj całość Ponad dwa lata temu w ramach Projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na obszarze Związku Celowego Gmin MG-6” gorzowskie wodociągi wraz z wykonawcą WUPRINŻ rozpoczęły realizację kontraku zakładającego budowę i renowację sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej.

Czytaj całość
 
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Deszczno.

„To było takim największym naszym marzeniem.”  Tak mieszkańcy mówią o nowej sieci kanalizacji sanitarnej budowanej w Gminie Deszczno.

Aby posłuchać całości kliknij tutaj.

 
Oczyszczalnia Ścieków w Gorzowie Wlkp. - film promocyjny

Image Image

ZOBACZ FILM

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 52
Licznik: 191346
© 2008 PWiK Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. designed & created by BMmultimedia.pl