AKTUALNOŚCI

Uroczyste podpisanie umowy z Wykonawcą na realizację Kontraktów 6 i 7 - Gorzów Wlkp.

Czytaj całość_bpm8018_resize.jpg_bpm8036_resize.jpg_bpm7998_resize.jpg

fot. Bartłomiej Nowosielski

12 września 2012 roku w Sali Herbowej Urzędu Miasta miało miejsce uroczyste podpisanie Umowy na wykonanie Kontraktów 6. i 7., realizowanych w ramach Projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na obszarze Związku Celowego Gmin MG-6".

Czytaj całość
 
Euro Symbol Inwestycji Komunalnej 2012

17.07.2012r. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. otrzymało nominację do tytułu Euro Symbol 2012, w kategorii Euro Symbol Inwestycji Komunalnej w programie Monitora Rynkowego - dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Czytaj całość
 
Podpisanie Umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Czytaj całość

Czytaj całość
 
Podpisanie Umowy z Inżynierem Kontraktu

3 lipca 2012 roku, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. podpisało umowę z Konsorcjum firm „EKO – INWEST” S.A. w Szczecinie oraz POLDEK” Dionizy Polikowski w Mierzynie. Przedmiotem umowy jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na obszarze Związku Celowego Gmin MG-6”.

Czytaj całość
 
Wizyta przedstawicieli Miejskiego Przedsiębiorstwa Kanalizacji Drezno Sp. z o.o.

W dniach 18-19 października br. w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. gościli przedstawiciele Miejskiego Przedsiębiorstwa Kanalizacji Drezno Sp. z o.o. (Stadtentwasserung Dresden GmbH).

Niemiecka firma w ostatnim 20-leciu przeprowadziła inwestycje na kwotę 660 mln euro wykorzystując często innowacyjne rozwiązania w procesie oczyszczania ścieków.Panowie Johannes Pohl – Dyrektor techniczny drezdeńskiej oczyszczalni ścieków oraz prof.  Juergen Lipp – przedstawiciel Gelesenwasser AG w Polsce zapoznali się z technologią oczyszczalni ścieków w Gorzowie Wlkp. oraz zamierzeniami inwestycyjnymi PWiK Sp. z o.o. na najbliższe lata.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń z partnerem niemieckim.

 
Konferencja szkoleniowa PWiK Sp. z o.o.

18 października br. odbyła się konferencja szkoleniowa zorganizowana przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. oraz firmę Polish British Construction Partnership Sp. z o.o. pt. „Wybrane aspekty zarządzania infrastrukturalnymi projektami budowlanymi współfinansowanymi z EU w sektorze wodociągów i kanalizacji”. Uczestnikami seminarium byli pracownicy sektora wodno-ściekowego, firm świadczących usługi w tym sektorze, a także pracownicy urzędów i instytucji związanych z wdrażaniem projektów unijnych.

Konferencja była okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami projektów inwestycyjnych finansowanych ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura iŚrodowisko, a także zapoznania się z wiedzą, którą przekazywali specjaliści od lat organizujący, nadzorujący i rozliczający duże projekty w sektorze wodno-kanalizacyjnym.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 52
Licznik: 191352
© 2008 PWiK Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. designed & created by BMmultimedia.pl