Spotkanie z mieszkańcami ulic: Cmentarnej, Jasnej i Akacjowej w Bogdańcu.

dscn0093.jpgdscn0094.jpgdscn0095.jpg

Filip fffffffffffffffffffffffffffffffffffffAnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmdrzejewski PWiK Sp. z o.o.

fot. Maciej Koziński PWiK Sp. z o.o.

7 lutego 2013 roku, w Gminie Bogdaniec, odbyło się spotkanie z mieszkańcami i właścicielami posesji przy ulicach: Akacjowej, Cmentarnej i Jasnej w Bogdańcu, w sprawie budowy sieci kanalizacji sanitarnej w tym rejonie.

W trakcie spotkania mieszkańcy i właściciele posesji zostali szczegółowo poinformowani o planach realizacji inwestycji, a także o możliwości i sposobie wykonania przyłączy kanalizacyjnych do swoich posesji.

 

Zaprezentowany został projekt budowy sieci kanalizacji sanitarnej w ulicach: Akacjowej, Cmentarnej i Jasnej. Rozdane zostały, wśród mieszkańców i właścicieli posesji, wyciągi z dokumentacji związanej z realizacją przyłącza kanalizacyjnego.

PWiK Sp. z o.o. uzyskało, od części uczestników spotkania, pisemne oświadczenia o ilości osób zamierzających korzystać z przyłącza kanalizacyjnego, w obrębie poszczególnych posesji, po jego wykonaniu.

Mieszkańcom zostały przekazane informacyjne dotyczące całego Projektu oraz szczegółowe informacje o Kontrakcie 1., realizowanym w ramach Projektu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

poispwikue_xs.png

 
Licznik: 183220
© 2008 PWiK Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. designed & created by BMmultimedia.pl